Koridor, evin en ilgi çekici bölümlerinden bir tanesi olurken dekorasyonda maksimum kalite elde etmeniz adına fırsatlar sunar. Koridorda bulunan her bir nesne evin genel havasını etkiler. Siz de bu çok özel bölümü değerlendirerek modern bir ortam tasarlamak mı istiyorsunuz? O halde önerilerimize kulak asarak evinizin daha kaliteli bir görünüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Modern Antre Mobilyaları ile Depolama Alanları

Koridorda bulunan boşlukları kullanarak yepyeni bir atmosfer yaratabileceğinizi unutmamalısınız. Mobilyaların ortamda yarattığı avantajlarla hem görselliği tamamlayabilecek hem de sahip olacağınız depolama alanları sayesinde kaliteye ulaşabileceksiniz. Duvara monte edilecek bir raf ya da duvar kenarında duracak olan zarif bir dresuar oldukça başarılı seçenekler olmayı başaracak. Siz de bu konuda en kaliteli çözümler için tercihinizi yapmaya ne dersiniz?

Dekoratif Lambalarla Ortama Kalite Katın

Koridorlarda kullanacağınız aksesuarlar arasında yer alan lambalar sayesinde atmosferi bambaşka bir seviyeye taşımanız mümkün olacak. Girişe yerleştireceğiniz lambalar hem görsel kusursuzluğu destekleyecek hem de eve sıcak bir girişe imkân tanıyacak. Bu nedenle tasarımda kaliteli aydınlatma ve lambaları tercih etmek sizin için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Kaliteli Bir Oturma Alanı Tercih Edin

Antrede modern bir seçenekle kusursuzluğu yakalamak mı istiyorsunuz? O halde modern bir dekorasyonun parçası olacak küçük oturma alanlarını tercih etmeye ne dersiniz? Kaliteli ve bir o kadar da dikkat çekici bir seçenek olan oturma alanları sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap vermek sandığınızda çok daha değerli olacak. Ortama ve beğenilerinize uygun bir oturma alanı tasarımıyla antre dekorasyonunda kusursuzluğu elde edin!

Aksesuar Kullanmayı İhmal Etmeyin

Modern bir antre dekorasyonunu kaliteli kılan en önemli şey aksesuardır. Aksesuarlar sayesinde hem daha başarılı bir sonuca ulaşabilecek hem de ortam bütünlüğünü sağlama fırsatlarına ulaşacaksınız. Aksesuarların sizin için getireceği avantajlarla siz de antrede en ideal sonuçlara ulaşabileceksiniz. 

Dekoratif Bir Yerleşim Önemli

Doğru ürünleri ve renkleri seçmiş olsanız dahi yerleşim başarılı değilse sizin için doğru bir tasarım ortaya çıkmış sayılmaz. Bu nedenle de modern antre dekorasyonuna ulaşmak adına yapmanız gereken sadece yerleşimde kaliteye odaklanmak. Ranza.com ürünleriyle antre tasarımında farkı hissedebileceksiniz.