Konsol, Fiyatı, Konsol Modelleri, Konsol, Çeşitleri
Kategoriler
Alışveriş Sepetim


Konsol

Konsol genellikle insanların koridorlara ve salonları yerleştirdiği ince, uzun masalardır. Konsollar bir evin neredeyse her yerine yerleştirilebilen çok yönlü mobilya parçalarıdır. 

Konsol için klasik uygulama, bir evin fuaye veya koridorundadır. Bu şekilde konumlandırılan konsol, bir eve girerken görülen veya kullanılan ilk parça olması nedeniyle önemli bir mobilyadır. Evinizin 'açılış ifadesi' olarak düşünülebilir. Genellikle ışık, işlevsellik ve incelik katan aynalarla birleştirilmiş konsol masaları bulacaksınız . Aynayı duvar resmi ile değiştirin ve konsol masası, parçayı görsel olarak topraklamak için işlev görür. Aynı zamanda sanat eserine de dikkat çekiyor çünkü bireyler konsol masasına bir şey yerleştirirken doğal olarak onu göz hizasında tutacaklar.

Bunun yanı sıra konsollar, yemek masası ile birlikte de dizayn edilmektedir. Özellikle misafirler için ayrılan yemek takımı, su takımı gibi parçaların saklandığı konsollar, dekoratif olarak son derece önemli ürünlerdir.

      Fonksiyonel Konsol Modelleri

Konsol masası için başka bir uygulamanın da yemek odasında olduğundan bahsettik. Çoğu zaman, ana masada olması gerekmeyen ürünler için ekstra masa yüzeyi alanı sağlamak için yemek masasının yanına yerleştirilmiş bir tane bulacaksınız. Yemek odanıza koymak için bir konsol masası satın alıyorsanız, çatal bıçak takımlarını, peçeteleri ve Amerikan servislerini saklayabileceğiniz çekmeceli bir masa düşünün.

      Oturma Odası İçin Konsol Modelleri

Konsol masaları için oturma odası uygulamaları çok çeşitlidir. Her zaman olduğu gibi oturma odası mobilyalarında , odanın mevcut dekoruna uygun olanı bulun. Konsollar TV sehpaları olarak oturma odası ya da salonlarda sık sık kullanılabilen ürünlerdir. 

Bir vurgu masasına veya yan parçaya ek olarak, konsol masaları TV sehpaları veya medya konsolları olarak işlev görmek için kullanılabilir. Dar gövdeleri ve yükseltilmiş yüzeyleri, onları bazı oturma odaları için ideal kılar. Kablo kutunuz, DVR ekipmanınız ve medyanız da dahil olmak üzere oturma odanız için bir yeriniz olması için raflı ve çekmeceli bir tane bulmanız önerilir. 

      En Kaliteli Konsol Çeşitleri

Konsol çeşitlerini web sitemizden inceleyerek kendiniz için en uygun olan modeli tek tıkla sipariş verebilmeniz mümkündür. 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.