Kategoriler
Alışveriş Sepetim


Ahşap Ranza


Ahşap ranza modelleri çocuklarınız için seçebileceğiniz en güzel mobilyalar arasında yer almaktadır. Birden fazla kişinin aynı anda yatağı kullanabilmesini sağlayan ranza modelleri ile çocuk odalarında hoş bir dekoratif görünüm elde edebilirsiniz. Birçok malzemeden elde edilen ranza olsa da ahşap en iyisidir. Her zaman, birbirine yapıştırılmış daha küçük ahşap yongaları olan sunta veya işlenmiş ahşap yerine masif ahşapları tercih etmelisiniz. Masif ahşaplar, uzun ömürlülük açısından en iyisini sunar. Çünkü dayanıklıdırlar ve aynı zamanda güvenlik için stabilite sağlarlar.

Çocuğunuz için doğru ranzayı bulmak söz konusu olduğunda, piyasada kesinlikle birçok seçenek vardır. Bu önemli satın alma işleminde gezinmek bir güçlük veya kafa karıştırıcı olmamalıdır. Şimdi gelin, ahşap ranza modelleri arasından seçim nasıl yapılır sorusuna cevap bulalım.

       Ahşap Ranza Modelleri Nasıl Seçilir?

        Ayrı Yatak İsteyip İstemediğinize Karar Verin

Bazı ranzaların iki ayrı yatağa ayrılabildiğini ve bazılarının bu seçeneğe sahip olmadığını belirtmek önemlidir. Bir gün ranza stilini ortadan kaldırmayı düşünüyorsanız, ranzaları ayırmak kesinlikle size daha fazla seçenek sunar. Üstelik para harcamak zorunda kalmadan.

        Yataklar Arasındaki Yüksekliği Düşünün

Tüm ranzalar, yükseklik konusunda aynı şekilde yapılmaz. Yatakların uyumak için olduğu kadar oturmak için de olduğunu göz önünde bulundurmak önemlidir, bu nedenle alt ve üst ranza arasındaki yükseklik, çocuğunuzun kafasını çarpmadan rahatça yapabilmesi için yeterli olmalıdır. Ayrıca, hikaye zamanı ve benzeri için yatakta oturmak isteyebileceğinizi ve çocuğunuzun yaşla birlikte uzayacağını, bu nedenle bu ihtiyaçları karşılamak için yeterli alana ihtiyacınız olacağını düşünmekte fayda var.

 Yatağın Tavana Olan Yüksekliğini Düşünün

Bakılması gereken bir diğer yükseklik meselesi, üst ranza ile tavan arasındaki boşluktur. Hem ranzalar hem de tavanlar farklı yüksekliklere sahiptir ve üst ranzanın endişelenmeden oturması için yeterli alan sağlamak için dikkate alınmalıdır.

        Depolama İçin Çekmeceler İster Misiniz?

Bir ranza seçerken, sunacak çok şeyi olan çok yönlü bir uyku çözümü seçmiş olursunuz. Örneğin, ekstra pijama partisi misafirleri için alt ranzanın altına ekstra bir tekerlekli yatak eklemeyi veya depolama ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için aynı alana çekmece eklemeyi seçebilirsiniz.

        Ahşap Ranza Fiyatları

Ahşap ranza fiyatları tercih edeceğiniz ürün modeline ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ahşap ranza fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.